CORSO DI

Pasticciere.

Individuale

Didattica on line

4 Mesi di Stage professionale

Stage formativo nell tua città

Tutor dedicato

Attestato di frequenza

Disponibile anche FAST

PASTICCIERE

Scopri il corso di pasticciere nella tua città con avviamento al lavoro.

TUYEP YY1 - International Competent Crew - 8.500 TL


Fiyatlar:

  • Kişi Başı: 8.500 TL
Buluşma : Cumartesi 17:00 Vedalaşma: Cuma 17:00 Kurs amacı /sonucu: Bu kurstan sonra yelkenci olacaksınız; Bir skipperin yanında mürettebat olarak denize cıkabilirsiniz. Kurs Konuları: Tekne donamınının tanıtılması Tekneye malzeme yerleşmi Yelken basma, kapatma Rüzgar bilgisi ve tanıtılması Yelkenli hareket prensipleri Genoa ve ana yelken ayarı (trim) Dümen tutma Camadan vurma (yelken küçültme) Yelken ile manevra yapma Temel denizcilik Halat atma, bağlama Demir atma İleri ve tornistan (geri) motorlu kulanma Harita okuma (temel bilgi) Denizde catışma kuralları (motorlu ve yelkenli araclar için) Teknede ve denizde güvenlik Teknede yaşam Dikkatinize: her kurstan sonra bir sinav geçirebilirsiniz ve uluslar arası geçerli sertifikalar veza ehliyetler hakedebilirsiniz. Tarihler: Yıllık Plan sayfasını inceleyebilirsiniz Kurs süresi: 6 gün Konaklama (7 gece): Teknelerimizde 3er çift kişilik kamaralar ve salonda tek kişilık yataklar mevcuttur. Yaz aylarında havuzlukta ya da güvertede yatma şansınız olacak. Günlük Programımız: Hafta ici her sabah 1 saat hafif bir yürüşe katılabilirsiniz. Güzel koyların manzaralarını seyrederken adelelerimizi farklı hareketlerle gevşeteceğiz. Pırıl pırl suda yüzdükten sonra kahvaltı edip kurslarımıza başlarız. Rüzgar başlayınca denize çıkacağız. Günlük mesafeleri 15 - 20 deniz mili tutup bol manevra antremanı yapacağız. Akşam üstü bir koyun iskelesine yanaşıp dinlenebilirsiniz. İsterseniz teknede yemek hazirlayabilirsiniz, isterseniz restoranlarda yemek yiyebiliriz. Eğitmeniniz yemekte sizin misafiriniz olacak. Fiyat içindekiler: Teknede konaklama, eğitmen ücreti, sertifika, 1 adet t-şört, çarşaf/kılıf/pike, teknenin son temizliği, transitlog, yakıt. Fiyat dışındakiler: Yemek- içme masrafları. Tekneye yapılan haftalık erzak alışverişi katılımcılar arasında paylaşılır ve genel olarak kişi başı 150 TL'yi geçmez. Akşam restoranlarda herkes kendi hesabını öder. Eğitmen yemek ücreti ödemez. Kiyafet / Ekipman: kısa pantalon ince uzun pantalon uzun kollu t-şört tekne ayakkabısı (kaygan olmayan ve açık renkli taban) spor ayakkabısı (sabah yürüşleri için) rüzgarlık (alt ve üst) yağmurluk (alt ve üst – mevsime göre ince ya da kalın) güneş gözlüğü (bandlı) şapka yelken eldivenleri uyku tulumu el feneri Teknedeki kısıtlı yeri akıllıca kullanabilmemiz için yumuşak çantaları tercih edin!
TUYEP YY2 - International Flotilla Skipper - 8.500 TL


Fiyatlar:

  • Kişi Başı: 8.500 TL
Buluşma : Cumartesi 17:00 Vedalaşma: Cuma 17:00 Kurs amacı /sonucu: Bu kurstan sonra sorumlu yelkenci ve denizci olacakınız; Bir skipperin yanında sorumlu mürettebat olarak denize cıkabilirsiniz ve vardiya sorumlu kişi olarak tutabilirsiniz. Kurs Konuları: Temel eğitimin tekrarları Motorlu yanaşma (1. bölüm) Navigasyon Motorlu ve motorsuz Denize Mürettebat Düştü Manevrası GPS ve VHF kullanma (temel) Cansallı ve fişekler kullanma (teori) Motor bilgisi (temel) Dikkatinize: her kurstan sonra bir sinav geçirebilirsiniz ve uluslar arası geçerli sertifikalar veza ehliyetler hakedebilirsiniz Tarihler: Yıllık Plan sayfasını inceleyebilirsiniz Kurs süresi: 6 gün Konaklama (7 gece): Teknelerimizde 3er çift kişilik kamaralar ve salonda tek kişilık yataklar mevcuttur. Yaz aylarında havuzlukta ya da güvertede yatma şansınız olacak. Günlük Programımız: Hafta ici her sabah 1 saat hafif bir yürüşe katılabilirsiniz. Güzel koyların manzaralarını seyrederken adelelerimizi farklı hareketlerle gevşeteceğiz. Pırıl pırl suda yüzdükten sonra kahvaltı edip kurslarımıza başlarız. Rüzgar başlayınca denize çıkacağız. Günlük mesafeleri 15 - 20 deniz mili tutup bol manevra antremanı yapacağız. Akşam üstü bir koyun iskelesine yanaşıp dinlenebilirsiniz. İsterseniz teknede yemek hazirlayabilirsiniz, isterseniz restoranlarda yemek yiyebiliriz. Eğitmeniniz yemekte sizin misafiriniz olacak. Fiyat içindekiler: Teknede konaklama, eğitmen ücreti, sertifika, 1 adet t-şört, çarşaf/kılıf/pike, teknenin son temizliği, transitlog, yakıt. Fiyat dışındakiler: Yemek- içme masrafları. Tekneye yapılan haftalık erzak alışverişi katılımcılar arasında paylaşılır ve genel olarak kişi başı 150 TL'yi geçmez. Akşam restoranlarda herkes kendi hesabını öder. Eğitmen yemek ücreti ödemez. Kiyafet / Ekipman: kısa pantalon ince uzun pantalon uzun kollu t-şört tekne ayakkabısı (kaygan olmayan ve açık renkli taban) spor ayakkabısı (sabah yürüşleri için) rüzgarlık (alt ve üst) yağmurluk (alt ve üst – mevsime göre ince ya da kalın) güneş gözlüğü (bandlı) şapka yelken eldivenleri uyku tulumu el feneri Teknedeki kısıtlı yeri akıllıca kullanabilmemiz için yumuşak çantaları tercih edin!
TUYEP YY3 - International Bareboat Captain - 8.500 TL


Fiyatlar:

  • Kişi Başı: 8.500 TL
Buluşma : Cumartesi 17:00 Vedalaşma: Cuma 17:00 Kurs amacı /sonucu: Bu kurstan sonra gerçekten skipper olacaksınız. Yurt içinde ve yurt dışında yelkenli yatlar kiralayıp denize cıkabilirsiniz. bu kurs ve sertifikası TUYEP YY 5 kursuna katılabilmek için gereken bir eğitimdir. Kurs Konuları: Denizcilik Güvenlik Malzemeler ve Kulanmasını Meteoroloji Navigasyon ve Kilavuz seyri Gelgit Denizcilik Kültürü Yelkenli Yatin Hazırlanması/ Charter Check Yelkenli manevraları Motor seyrinde uygulama Gece seyri gece navigasyon Her durumda karar verme ve sorumluluk taşımayı, mürettebatlarla seyir yapabilmeyi öğrenmek. Dikkatinize: kursun son gününde yazılı ve praktik sinavı olacak . Tarihler: Yıllık Plan sayfasını inceleyebilirsiniz Kurs süresi: 6 gün Konaklama (7 gece): Teknelerimizde 3er çift kişilik kamaralar ve salonda tek kişilık yataklar mevcuttur. Yaz aylarında havuzlukta ya da güvertede yatma şansınız olacak. Günlük Programımız: Hafta ici her sabah 1 saat hafif bir yürüşe katılabilirsiniz. Güzel koyların manzaralarını seyrederken adelelerimizi farklı hareketlerle gevşeteceğiz. Pırıl pırl suda yüzdükten sonra kahvaltı edip kurslarımıza başlarız. Rüzgar başlayınca denize çıkacağız. Günlük mesafeleri 15 - 20 deniz mili tutup bol manevra antremanı yapacağız. Akşam üstü bir koyun iskelesine yanaşıp dinlenebilirsiniz. İsterseniz teknede yemek hazirlayabilirsiniz, isterseniz restoranlarda yemek yiyebiliriz. Eğitmeniniz yemekte sizin misafiriniz olacak. Fiyat içindekiler: Teknede konaklama, eğitmen ücreti, sertifika, 1 adet t-şört, çarşaf/kılıf/pike, teknenin son temizliği, transitlog, yakıt. Fiyat dışındakiler: Yemek- içme masrafları. Tekneye yapılan haftalık erzak alışverişi katılımcılar arasında paylaşılır ve genel olarak kişi başı 150 TL'yi geçmez. Akşam restoranlarda herkes kendi hesabını öder. Eğitmen yemek ücreti ödemez. Kiyafet / Ekipman: kısa pantalon ince uzun pantalon uzun kollu t-şört tekne ayakkabısı (kaygan olmayan ve açık renkli taban) spor ayakkabısı (sabah yürüşleri için) rüzgarlık (alt ve üst) yağmurluk (alt ve üst – mevsime göre ince ya da kalın) güneş gözlüğü (bandlı) şapka yelken eldivenleri uyku tulumu el feneri Teknedeki kısıtlı yeri akıllıca kullanabilmemiz için yumuşak çantaları tercih edin!
VHF - Kısa Mesafe Telsiz Ehliyeti


3. Seviyenin içerisinde verilen bu eğitim, ayrı olarak da alınabilir. 1 günlük teorik ve pratik eğitimin sonunda öğrenci sınav olur ve telsiz belgesi almaya hak kazanır.
Yachtmaster Coastal - Recreational - 8.500 TL


Fiyatlar:

  • Kişi Başı: 8.500 TL
Buluşma : Cumartesi 17:00 Vedalaşma: Cuma 17:00 Kurs amacı /sonucu: Bu kurs, aslında profesyonel kaptanlara verilen teorik ve pratik bilgileri, amatör amaçlı öğrenerek tecrübe ve bilginizi arttırmanızı sağlar. Kurs Konuları: Denizcilik Güvenlik Malzemeler ve Kulanmasını Meteoroloji Navigasyon ve Kilavuz seyri Gelgit hesapları 101 Akıntılar 101 COLREG 101 Tarihler: Yıllık Plan sayfasını inceleyebilirsiniz Kurs süresi: 6 gün Konaklama (7 gece): Teknelerimizde 3er çift kişilik kamaralar ve salonda tek kişilık yataklar mevcuttur. Yaz aylarında havuzlukta ya da güvertede yatma şansınız olacak. Günlük Programımız: Hafta ici her sabah 1 saat hafif bir yürüşe katılabilirsiniz. Güzel koyların manzaralarını seyrederken adelelerimizi farklı hareketlerle gevşeteceğiz. Pırıl pırl suda yüzdükten sonra kahvaltı edip kurslarımıza başlarız. Rüzgar başlayınca denize çıkacağız. Günlük mesafeleri 15 - 20 deniz mili tutup bol manevra antremanı yapacağız. Akşam üstü bir koyun iskelesine yanaşıp dinlenebilirsiniz. İsterseniz teknede yemek hazirlayabilirsiniz, isterseniz restoranlarda yemek yiyebiliriz. Eğitmeniniz yemekte sizin misafiriniz olacak. Fiyatlar: Kişi Başı: 6,000TL Fiyat içindekiler: Teknede konaklama, eğitmen ücreti, sertifika, 1 adet t-şört, çarşaf/kılıf/pike, teknenin son temizliği, transitlog, yakıt. Fiyat dışındakiler: Yemek- içme masrafları. Tekneye yapılan haftalık erzak alışverişi katılımcılar arasında paylaşılır ve genel olarak kişi başı 150 TL'yi geçmez. Akşam restoranlarda herkes kendi hesabını öder. Eğitmen yemek ücreti ödemez. Kiyafet / Ekipman: kısa pantalon ince uzun pantalon uzun kollu t-şört tekne ayakkabısı (kaygan olmayan ve açık renkli taban) spor ayakkabısı (sabah yürüşleri için) rüzgarlık (alt ve üst) yağmurluk (alt ve üst – mevsime göre ince ya da kalın) güneş gözlüğü (bandlı) şapka yelken eldivenleri uyku tulumu el feneri Teknedeki kısıtlı yeri akıllıca kullanabilmemiz için yumuşak çantaları tercih edin!
Yachtmaster Offshore - Recreational - 8.500 TL


Fiyatlar:

  • Kişi Başı: 8.500 TL
Buluşma : Cumartesi 17:00 Vedalaşma: Cuma 17:00 Kurs amacı /sonucu: Bu kurs, aslında profesyonel kaptanlara verilen teorik ve pratik bilgileri, amatör amaçlı öğrenerek tecrübe ve bilginizi arttırmanızı sağlar. Kurs Konuları: Denizcilik Güvenlik Malzemeler ve Kulanmasını Meteoroloji Navigasyon ve Kilavuz seyri Gelgit hesapları - İleri Seviye Akıntılar - İleri Seviye COLREG - İleri Seviye Gece seyri ve seyir fenerleri Tarihler: Yıllık Plan sayfasını inceleyebilirsiniz Kurs süresi: 6 gün Konaklama (7 gece): Teknelerimizde 3er çift kişilik kamaralar ve salonda tek kişilık yataklar mevcuttur. Yaz aylarında havuzlukta ya da güvertede yatma şansınız olacak. Günlük Programımız: Hafta ici her sabah 1 saat hafif bir yürüşe katılabilirsiniz. Güzel koyların manzaralarını seyrederken adelelerimizi farklı hareketlerle gevşeteceğiz. Pırıl pırl suda yüzdükten sonra kahvaltı edip kurslarımıza başlarız. Rüzgar başlayınca denize çıkacağız. Günlük mesafeleri 15 - 20 deniz mili tutup bol manevra antremanı yapacağız. Akşam üstü bir koyun iskelesine yanaşıp dinlenebilirsiniz. İsterseniz teknede yemek hazirlayabilirsiniz, isterseniz restoranlarda yemek yiyebiliriz. Eğitmeniniz yemekte sizin misafiriniz olacak. Fiyat içindekiler: Teknede konaklama, eğitmen ücreti, sertifika, 1 adet t-şört, çarşaf/kılıf/pike, teknenin son temizliği, transitlog, yakıt. Fiyat dışındakiler: Yemek- içme masrafları. Tekneye yapılan haftalık erzak alışverişi katılımcılar arasında paylaşılır ve genel olarak kişi başı 150 TL'yi geçmez. Akşam restoranlarda herkes kendi hesabını öder. Eğitmen yemek ücreti ödemez. Kiyafet / Ekipman: kısa pantalon ince uzun pantalon uzun kollu t-şört tekne ayakkabısı (kaygan olmayan ve açık renkli taban) spor ayakkabısı (sabah yürüşleri için) rüzgarlık (alt ve üst) yağmurluk (alt ve üst – mevsime göre ince ya da kalın) güneş gözlüğü (bandlı) şapka yelken eldivenleri uyku tulumu el feneri Teknedeki kısıtlı yeri akıllıca kullanabilmemiz için yumuşak çantaları tercih edin!
Yachtmaster Ocean - Recreational - 8.500 TL


Fiyatlar:

  • Kişi Başı: 8.500 TL
Buluşma : Cumartesi 17:00 Vedalaşma: Cuma 17:00 Kurs amacı /sonucu: Bu kurs, aslında profesyonel kaptanlara verilen teorik ve pratik bilgileri, amatör amaçlı öğrenerek tecrübe ve bilginizi arttırmanızı sağlar. Kurs Konuları: Elektronik cihazlar kullanılmadan, güneş ay ve yıldızlar referans alınarak Astronomik Seyir. Tarihler: Yıllık Plan sayfasını inceleyebilirsiniz Kurs süresi: 6 gün Konaklama (7 gece): Teknelerimizde 3er çift kişilik kamaralar ve salonda tek kişilık yataklar mevcuttur. Yaz aylarında havuzlukta ya da güvertede yatma şansınız olacak. Günlük Programımız: Hafta ici her sabah 1 saat hafif bir yürüşe katılabilirsiniz. Güzel koyların manzaralarını seyrederken adelelerimizi farklı hareketlerle gevşeteceğiz. Pırıl pırl suda yüzdükten sonra kahvaltı edip kurslarımıza başlarız. Rüzgar başlayınca denize çıkacağız. Günlük mesafeleri 15 - 20 deniz mili tutup bol manevra antremanı yapacağız. Akşam üstü bir koyun iskelesine yanaşıp dinlenebilirsiniz. İsterseniz teknede yemek hazirlayabilirsiniz, isterseniz restoranlarda yemek yiyebiliriz. Eğitmeniniz yemekte sizin misafiriniz olacak. Fiyat içindekiler: Teknede konaklama, eğitmen ücreti, sertifika, 1 adet t-şört, çarşaf/kılıf/pike, teknenin son temizliği, transitlog, yakıt. Fiyat dışındakiler: Yemek- içme masrafları. Tekneye yapılan haftalık erzak alışverişi katılımcılar arasında paylaşılır ve genel olarak kişi başı 150 TL'yi geçmez. Akşam restoranlarda herkes kendi hesabını öder. Eğitmen yemek ücreti ödemez. Kiyafet / Ekipman: kısa pantalon ince uzun pantalon uzun kollu t-şört tekne ayakkabısı (kaygan olmayan ve açık renkli taban) spor ayakkabısı (sabah yürüşleri için) rüzgarlık (alt ve üst) yağmurluk (alt ve üst – mevsime göre ince ya da kalın) güneş gözlüğü (bandlı) şapka yelken eldivenleri uyku tulumu el feneri Teknedeki kısıtlı yeri akıllıca kullanabilmemiz için yumuşak çantaları tercih edin!

PERSONALIZZATO

IL CORSO PROFESSIONALE FATTO SU MISURA PER TE.

potrebbero interessarti anche...